Jos Cenzura si Impostura
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Jos Cenzura si Impostura

Forum dedicat celor insetati de Libertatea de Exprimare, in limitele bunului simt si al respectului mutual.Opinii in orice domeniu: cultural, politic, social, etc.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cenzura pe forum.edu.ro

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
euler




Mesaje : 6
Data de înscriere : 27/08/2014

Cenzura pe forum.edu.ro Empty
MesajSubiect: Cenzura pe forum.edu.ro   Cenzura pe forum.edu.ro EmptyMier Aug 27, 2014 2:09 am

Da, eu am fost "cenzurat" pe forum.edu.ro fara niciun motiv intemeiat. Mi-a fost sters contul.
Probabil l-am deranjat prea tare pe un basist imputit care nu mai putea ca acum vreo 4 ani profesorii il numeau pe "mentorul" sau "beshescu".
In orice caz, daca-i cititi arhiva de mesaje, va puteti edifica cat de "normal" este individul.

Oricum e un forum de 2 bani, plin de mahala ordinara intre profesoare, o versiune on-line a multor cancelarii de altfel.
Iar dpdv tehnic, acel forum/site este la pamant.
Deci nu prea am pierdut nimic ca m-au sters.
Ei sa fie sanatosi, in special la...cap!


Ultima editare efectuata de catre euler in Mier Aug 27, 2014 3:29 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 67
Data de înscriere : 26/08/2014
Varsta : 43
Localizare : Romania

Cenzura pe forum.edu.ro Empty
MesajSubiect: Re: Cenzura pe forum.edu.ro   Cenzura pe forum.edu.ro EmptyMier Aug 27, 2014 2:51 am

Cunosc individul la care faceti referire si stiu de ce este in stare! Laughing

Am fost cenzurata 2 ani pe acel forum pt opiniile mele politice si pt ca am indraznit sa-mi iau apararea ori de cate ori am fost atacata de acel individ si altii/altele ca el!

In timp ce unii ataca si insulta nu patesc nimic, cei care riposteaza sunt banati, fara nicio explicatie/motivatie reala! Wink

Aveti dreptate, n-ati pierdut nimic! o mahala in cel mai adevarat sens al cuvantului!
Sus In jos
https://joscenzura2014.forumgratuit.ro
euler




Mesaje : 6
Data de înscriere : 27/08/2014

Cenzura pe forum.edu.ro Empty
MesajSubiect: Re: Cenzura pe forum.edu.ro   Cenzura pe forum.edu.ro EmptyMier Aug 27, 2014 9:42 am

Ce-mi place ca stimabilul administrator Ionut Airinei, la intrebarea "Ce s-a intamplat cu utilizatorul sters", intai avertizeaza ca intrebarea "nu are legatura cu topicul", ca mai apoi sa inchida topicul.
Niciun raspuns, deci. Smile)
Oricum, penibili...
Ce-i mai "interesant" e ca penibilii astia iau bani de la stat, pentru forumul ala de 2 bani.

Da, este de 2 bani, desi o utilizatoare de pe acolo nu e de acord cu mine. Smile)
Sus In jos
euler




Mesaje : 6
Data de înscriere : 27/08/2014

Cenzura pe forum.edu.ro Empty
MesajSubiect: Re: Cenzura pe forum.edu.ro   Cenzura pe forum.edu.ro EmptyJoi Aug 28, 2014 2:35 am

Salutari utilizatoarei @massy. Sunt de acord cu mai tot ce spune. Very Happy


Aaaa, si vad ca ****-ul de John si-a pus-o pe Kovesi acum in poza de la avatar, undeva in spate.
Se pare ca e fotografiat in baie sau bucatarie si undeva pe perete are o poza cu Kovesi. Very Happy Shocked
Ma gandesc daca e de ras sau e de plans...
Asta o avea prin casa numai tablouri cu basisti... Atata spalare pe creier nu am vazut in viata mea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cenzura pe forum.edu.ro Empty
MesajSubiect: Re: Cenzura pe forum.edu.ro   Cenzura pe forum.edu.ro Empty

Sus In jos
 
Cenzura pe forum.edu.ro
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cenzura in viata reala
» Cenzura in mediul online

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Jos Cenzura si Impostura :: Sa-i cunoastem pe membrii forumului :: Ati fost cenzurat/a vreodata? - relatati experienta-
Mergi direct la: